Środki chemiczne

Środki czyszczące firmy KÄRCHER są częścią technologii mycia, odpowiednio dobrane zapewniają najlepsze efekty mycia. Komponenty środków czyszczących produkowanych przez firmę KÄRCHER dobierane są tak, aby były bezwzględne dla brudu i jednocześnie zapewniały bezpieczeństwo mytej powierzchni. Spełniają rygorystyczne przepisy z zakresu ochrony środowiska, ulegają biodegradacji są wolne od metali ciężkich i fosforanów. Posiadają opatentowaną przez KÄRCHER formułę ASF co oznacza ich szybką zdolność do separacji oleju i tłuszczów w separatorze co jest niezwykle ważna dla prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania każdej myjni.

Najwyższą jakość produktów marki potwierdza instytucja uznawana za największy autorytet i zrzeszającą wiodących producentów pojazdów z Niemiec. Przyznając certyfikat VDA technologii KÄRCHER oraz detergentom używanym w procesie mycia.

VDA QMC jest certyfikatem wydawanym przez ekspertów jakości, którzy na zlecenie producentów i dostawców samochodów prowadzą badania w celu opracowania jednolitych standardów technologicznej jakości produktu w zakresie funkcjonalności, praktyczności, niezawodności, trwałości a także bezpieczeństwa użytkowania. Każda firma chcąc uzyskać certyfikat musi osiągnąć co najmniej 90 % zgodności z jakością oczekiwaną przez VDA.