DLA INWESTORA

Rozpoczynając poszukiwania informacji dotyczących biznesu związanego z myjnią samoobsługową – bezdotykową, myjnią automatyczną, instalacją mycia w przemyśle warto dokładnie analizować możliwości dostawcy technologii dziś i w przyszłości, ponieważ rzeczywista współpraca rozpoczyna się w momencie uruchomienia stanowisk mycia. Bazując na wieloletnim doświadczeniu marki KÄRCHER w projektowaniu systemów mycia jesteśmy w stanie gwarantować rentowność inwestycji, ciągłość pracy stanowisk mycia, dostępności materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych.

Doświadczenie zdobyte przez nasz zespół przy licznych realizacjach zagwarantuje fachowość w doborze odpowiedniego rozwiązania począwszy od doboru technologii poprzez realizację i rozpoczęcie funkcjonowania inwestycji.

Do rozpoczęcia inwestycji związanej z budową myjni samoobsługowej niezbędny jest teren o wystarczającej powierzchni oraz media minimum woda i energia elektryczna. Powierzchnię którą zajmują stanowiska mycia przedstawiamy poniżej w zakładce rzuty projektowe. Wskazanie powierzchni trenu budowy jest trudne nie znając szczegółów ukształtowania granic i zarazem możliwości dogodnego usytuowania obiektu. Pamiętać trzeba również o miejsc dla oczekujących, miejscach parkingowych oraz stanowiskach samoobsługowego czyszczenia wnętrz.

Teren na którym planujemy budowę musi posiadać również atrakcyjną lokalizację. Za atrakcyjne działkę dla myjni samoobsługowej uważamy lokalizacja w miasteczkach minimum 5 tysiące mieszkańców z dobrą widocznością obiektu i łatwym dojazdem, usytuowanie przy obiektach stanowiąc dopełnienie działalności np. przy stacjach paliw,  centrach handlowych, stacjach obsługi pojazdów itp.

Aby rozpocząć realizację inwestycji myjni na danym terenie zgodę na to musi wyrazić odpowiedni organ prezydent miasta, wójt, burmistrz. Jeżeli dany teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania terenu, decyzja o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu wydawana jest na bazie planu. Jeżeli teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania trzeba wystąpić o warunki zabudowy. Gdy otrzymamy warunki zabudowy lub plan zagospodarowania który przewiduje inwestycję tego typu potrzebny będzie projekty myjni samoobsługowej który my oferujemy, na podstawie naszego projektu lokalny architekt może przystąpić do przygotowania dokumentacji do pozwolenia na budowę.

 


Myjnia jednostanowiskowa z budynkiem technicznym z boku

 


Myjnia dwustanowiskowa z budynkiem technicznym z boku w typie jedno stanowisko zadaszone + wysięgnik dla stanowiska bez zadaszenia

 


 


Myjnia dwustanowiskowa z budynkiem technicznym z boku

 


Myjnia dwustanowiskowa z budynkiem technicznym